Наращивание ресниц гродно недорого 4 местную с тамбуром

декабря 08, 2019

Історія футболу в Донецьку



Донецьку



Коли в Донецькому краї вперше зіграли в сучасну гру під назвою футбол достеменно невідомо. Кінець XIX століття – бурхливий розвиток регіону, коли будувати заводи і фабрики, розробляти рудники і прокладати залізниці їхали не лише з усієї Російської імперії, а й фахівці з Європи і з Британських островів. На стику епох новим і модним віянням було заняття спортом. Як говорилося в одній приказці, якщо джентльменам кинути м’яч і ще одному вручити свисток, то ми обов’язкового побачимо футбольний матч. Якийсь час футбол був виключно забавою іноземців та місцевих підлітків, які в майбутньому і склали основу постійних команд.





У Костянтинівці футбол показали бельгійці – службовці місцевого склозаводу. У 1912-му тут було споруджено стадіон з трибуною для глядачів з платним входом, а в березні наступного року було створено Константиновское товариство «Спорт».



До Маріуполя футбол був завезений матросами і поки їх кораблі вантажилися донбаським вугіллям і приазовських хлібом, забави заради англійців орендували для футбольних зустрічей велодром, розміщений на місці діючого стадіону «Азовець». Відомо, що в 1902 році вже існував стадіон. Перша маріупольська команда була організована на заводі «Нікополь», імовірно, в 1907 році і кістяк складали аж ніяк не іноземці. Маріупольці грали з командами з Одеси, Катеринослава, Харкова, Таганрога, Ростова, Юзівки, а також з суперниками з Австро-Угорщини і Туреччини.



Так починався і гартувався донецький футбол. Англійські коріння, пролетарський стовбур і розгалужена корона з численних команд Донецького краю. Цим і проростає футбол у регiонi. За залізний характер, безкомпромісність і джентльменські відносини його і люблять вболівальники. і поважають суперники.



Однак, більшість уболівальників все ж цікавить більш сучасна епоха і тут ми, звичайно ж, маємо на увазі донецький Шахтар, який для багатьох став синонімом футболу в регіоні в цілому. Ще в радянський період Шахтар вважався однією з найбільш сильних команд внутрішнього чемпіонату. Проте, найбільшу міць команда придбала в дев’яностих роках і з моменту заснування української Прем’єр-ліги є однією з двох найсильніших українських клубів. Клуб безліч разів ставав чемпіоном України, володарем кубка країни, а вершиною єврокубкових досягнень донеччан стало завоювання Кубка УЄФА в 2009 роцi. Той сезон був, зокрема, вельми примітний і тим, що відразу дві українські команди грали в півфіналі. Так, донецький колектив переграв своїх одвічних конкурентів – київське Динамо.





Найбільш успішним тренером в історії Шахтаря є румунський фахівець Мірча Луческу. Саме під його керівництвом клубу вдалося виграти безліч внутрішніх трофеїв, а також домогтися вагомих здобутків на рівні єврокубків. З 2016 року Шахтар очолює португалець Паулу Фонсека. Під його керівництвом гірникам вдалося двічі завоювати кубок чемпіона України, проте на єврокубковій арені донеччанам поки що не вдається продемонструвати видатних результатів, втім, вболівальники вірять в те, що команда почне виступати більш впевнено, в тому числі, і в Європі.



Не варто також забувати і про луганськe Зорю. Ця команда вважається вельми грізним суперником для будь-якого клубу в Прем’єр-лізі, і в минулому сезоні Зорі вдалося зайняти четверте місце в чемпіонаті.



Вот ссылка на промо-код 1xbet, если вы хотите сделать ставку на Донестке

Artikel Terkait

Next Article
« Prev Post
Previous Article
Next Post »
Penulisan markup di komentar
  • Untuk menulis huruf bold gunakan <strong></strong> atau <b></b>.
  • Untuk menulis huruf italic gunakan <em></em> atau <i></i>.
  • Untuk menulis huruf underline gunakan <u></u>.
  • Untuk menulis huruf strikethrought gunakan <strike></strike>.
  • Untuk menulis kode HTML gunakan <code></code> atau <pre></pre> atau <pre><code></code></pre>, dan silakan parse kode pada kotak parser di bawah ini.

Disqus
Tambahkan komentar Anda

Комментариев нет